اگرشما هم می‌نویسید و دستی بر قلم دارید حتمن می‌دانید که نوشتن کار دشواری است و ماندن در این مسیر دشوارتر. در ابتدای مسیر نوشتن شما انگیزه و شوق زیادی دارید. همه‌چیز برای‌تان تازگی دارد و از نوشتن لذت زیادی می‌برید. اما هرچه جلوتر می‌روید، سختی‌ها بیشتر خود را نشان می‌دهد و ممکن است ناامید و بی‌انگیزه شوید. خواندن جملات الهام‌بخش کوتاه که وقتی هم از شما نمی‌گیرند باعث می‌شود بر بی‌انگیزگی خود غلبه کنید و با امید بیشتری مسیر نوشتن را ادامه دهید.


این کتاب کوچک حاصل تجربیاتی است که من تا به حال از نوشتن کسب کرده‌ام. سعی کرده‌ام تمام آموخته‌هایم را در قالب جملات کوتاه و ساده بیان کنم.


چرا باید این کتاب را بخوانید؟


● بخشی از جملات این کتاب به فواید نوشتن اختصاص دارد. اینکه نوشتن چه کاربردهایی در زندگی دارد و با نوشتن به چه مزیت‌هایی دست می‌یابید. خواندن این نوع جملات به شما کمک می‌کند چرایی نوشتن را دریابید. هرچه چرایی کار روشن‌تر باشد انجام آن راحت‌تر خواهد بود.


● بخشی از جملات این کتاب نکات کوچک آموزشی درمورد نوشتن هستند. این نکات بسیار ساده بیان شده‌اند اما نکات مهمی هستند
که خواندن آنها به شما کمک می‌کند بهتر بنویسید.


● بخشی از جملات این کتاب هم جملات شاعرانه و توصیفی درمورد نوشتن هستند که با خواندن آنها درمی‌یابید که دنیای نوشتن چقدر زیباست. بهترشدن حس شما بعد از خواندن این نوع جملات باعث می‌شود با امید بیشتری به نوشتن ادامه دهید.


امیدوارم خواندن این کتاب کوچک به شما کمک کند تا در مسیر نوشتن راحت‌تر پیش بروید و به موفقیت‌های بزرگ برسید.

◀️◀️ برای دریافت رایگان این کتاب، وارد صفحه‌ی اول سایت شوید و در پنجره‌ای که باز می‌شود نام و ایمیل خود را وارد کنید و سپس روی گزینه‌ی دانلود کلیک کنید.