کتاب چگونه نویسنده شویم؟

در این صفحه هر هفته یک فصل از  کتاب چگونه نویسنده شویم را آپلود می‌کنم. این کتاب در قالب داستان قدم‌به‌قدم خواننده‌ی مشتاق را راهنمایی می‌کند تا به یک نویسنده‌ی خوب تبدیل شود. خوش‌حال می‌شوم نظرات خود را زیر هر قسمت برایم بنویسید تا با استفاده از دیدگاه‌های شما کتاب جامع‌تری بنویسم.کتاب چگونه نویسنده شویم؟|فصل چهارم

کتاب چگونه نویسنده شویم؟|فصل چهارم

روز ملاقات با استاد فرا رسید. استاد با دیدن آتنا لبخند زد و گفت: «خب، آتنا خانوم. تو این مدت چی‌کارا کردی؟ بهت خوش گذشت؟» آتنا جواب داد: «بله استاد. خیلی خوب بود. تکنیک پومودورو خیلی بهم کمک کرد. اولش برام سخت بود، ولی هرچی بیشتر انجامش دادم، راحت‌تر شد. گوشیم‌و موقع آزادنویسی می‌ذاشتم بیرون از اتاق که دستم بهش نرسه. این‌جوری تمرکزم بیشتر می‌شد.»
کتاب چگونه نویسنده شویم؟|فصل سوم

کتاب چگونه نویسنده شویم؟|فصل سوم

آتنا به دفتر استاد رسید. آماده بود که گزارش این دو هفته را به استاد ارائه دهد. استاد پشت میزش نشسته بود و کتاب «حق نوشتن» را می‌خواند. با دیدن آتنا کتاب را روی میز گذاشت، لبخندی زد و به او خوشامد گفت:
کتاب «چگونه نویسنده شویم؟»|فصل اول

کتاب «چگونه نویسنده شویم؟»|فصل اول

آتنا با صدای زنگ از خواب بیدار شد. خمیازه‌ای کشید، کش‌وقوسی به بدنش داد و با بی‌حالی از جایش بلند شد. انگیزه‌ای برای رفتن به سر کارش نداشت. آتنا پزشک پوست و زیبایی بود و در یک کلینیک تخصصی کار می‌کرد اما علاقه‌ای به شغلش نداشت. خودش هم نمی‌دانست برای چه به این کار ادامه می‌دهد. اشتهایی به صبحانه نداشت، با این حال چند لقمه‌ای خورد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها

ارتباط با من

می توانید با من از طریق ایمیل یا دایرکت اینستاگرام در ارتباط باشید.

mitra.jajarmi@yahoo.com