وبلاگ

معرفی کتاب «همکار»

معرفی کتاب «همکار»

رمان «همکار» جدیدترین اثر «فریدا مک فادن» نویسنده‌ی موفق و پرفروش کتاب‌‌های ژانر پلیسی و جنایی است. داستان روایت زندگی «داون شف» و همکارش «ناتالی» است. داون حسابداری است که به‌تازگی در شرکت استخدام شده. زن عجیب‌وغریبی است که نمی‌تواند با دیگران به‌خوبی ارتباط برقرار کند. بسیار منظم است و
گفتاری‌نویسی یا شکسته‌نویسی، مسئله این است

گفتاری‌نویسی یا شکسته‌نویسی، مسئله این است

هفته‌ی پیش در نشست «هم‌اندیشی درباره‌ی گفتاری‌نویسی» شرکت کردم. سخنرانان این وبینار رایگان «بهروز صفرزاده» و «هومن عباسپور» بودند و «معین پایدار» تسهیل‌گر جلسه بود. در این برنامه، نکات جالبی ارائه شد که گزیده‌ای از آن را با شما در میان می‌گذارم.
نگاهی به فیلم «خالی»

نگاهی به فیلم «خالی»

فیلم «Blank» یا «خالی» که در ایران به اسم «نانوشته» هم شناخته می‌شود ، داستانی درباره‌ی نویسنده‌ای به نام «کلر» است که دچار انسداد نویسندگی شده؛ ناشر و کارگزارش به او فشار می‌آورند که کتاب را بنویسد
رؤیای نوشتن | فصل هفتم

رؤیای نوشتن | فصل هفتم

استاد پیام داد: «امروز به جای دفتر بیا به این آدرسی که برات می‌فرستم. یه کتاب‌فروشیه که دوست دارم ببینیش.» آتنا خیلی خوش‌حال شد، چون عاشق کتاب‌فروشی‌ها بود. آتنا وارد کتاب‌فروشی شد. مغازه‌ی بزرگی نبود، اما پر از کتاب بود، آن هم کتاب‌های قدیمی. آتنا نگاهی به اطراف انداخت و استاد را دید که مشغول ورق زدن یک کتاب است.
کاریکلماتور چیست؟|همه‌ی آنچه باید درباره‌ی کاریکلماتور و پرویز شاپور بدانید

کاریکلماتور چیست؟|همه‌ی آنچه باید درباره‌ی کاریکلماتور و پرویز شاپور بدانید

آیا تا کنون واژه‌ی کاریکلماتور را شنیده‌اید؟ آیا می‌دانید این کلمه چطور به ادبیات فارسی راه یافته است؟ آیا کاریکلماتورنویسان موفق ایران را می‌شناسید؟ آیا دوست دارید خودتان هم کاریکلماتورهای زیبا بنویسید؟برای اینکه با این سبک ادبی آشنا شوید و همه‌چیز را درباره‌ی کاریکلماتور بدانید با من در این مقاله همراه شوید.
روزنوشت‌های من
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

ارتباط با من

می توانید با من از طریق ایمیل یا دایرکت اینستاگرام در ارتباط باشید.

mitra.jajarmi@yahoo.com