میترای عزیزم:

خوشحالم که در راه نویسندگی قدم گذاشتی. تو همیشه این آرزو را داشتی و می دانم که برای رسیدن به آن زمان زیادی را از دست دادی. تو سال ها دلت می خواست بنویسی و رؤیای نویسنده شدن و شاعر شدن را داشتی. اما به بهانه های مختلف مثل درس، کار، بی حوصلگی و.‌‌.. این کار را عقب انداختی.

به تو افتخار می کنم که ۴ ماه قبل بالاخره توانستی بر بهانه ها و ترس هایت غبله کنی و به طور جدّی قدم در مسیر نوشتن بگذاری. می ترسیدی که این کار اشتباه باشد، که نتوانی موفق شوی، نتوانی متن های خوبی بنویسی و از این راه به جایی نرسی. اما خوشبختانه موفق شدی به این ترس ها غلبه کنی و قدم در راه بگذاری.

از کودکی می نوشتی -داستان های کوتاه، شعر و متن های ادبی- درست است که تا چند ماه قبل به نوشتن به عنوان یک شغل فکر نمی کردی اما رؤیای نوشتن را همیشه در سر داشتی و چه قدر خوب شد که خداوند این مسیر را برای تو روشن کرد.

 با سایت و پیج شاهین کلانتری آشنا شدی و این شانس بزرگی برای تو بود.فهمیدی که در این راه ادامه دادن و کسب مهارت خیلی مهمتر از استعداد است. تو باید بنویسی،بنویسی و بنویسی و حجم حجم زیادی از مطلب را تولید کنی. با تولید حجم زیاد است که می توانی نوشته های اندک اما پر ارزش را از میان آن ها انتخاب کنی و منتشرشان کنی.

 تو بسیار باهوشی و زود یاد می گیری. توصیه ام برای تو این است که بی وقفه ادامه دهی و هیچگاه دلسرد و ناامید نشوی و بدانی که استمرار کلید موفقیت است. به حرف دیگران ذره ای اهمیت نده. مهم این است که تو باید کاری را انجام دهی که باعث رضایتت شود و حال تو را خوب کند. 

مطمئن باش که اگر تداوم داشته باشی مخاطبت را هم پیدا خواهی کرد.و حتی می توانی از این راه درآمد خوبی هم داشته باشی. همین طور که تا الان در کلاس های زیادی شرکت کردی و کتاب های زیادی خواندی، باز هم به همین منوال ادامه بده و سعی کن هر روز نکته تازه ای یاد بگیری.

 حتما به صورت پیوسته برای سایتت محتوا تولید کن. داشتن سایت باعث می شود هم آرشیوی از مطالبت داشته باشی و هم روند رشدت را تسریع می کند و هم آموخته هایت را به دیگران هم یاد می دهی.

در پایان می خواهم از تو تشکر کنم که به آرزوی همیشگیت جامه عمل پوشاندی، تو شجاعی و پاداش این شجاعت را خواهی گرفت. ادامه بده، ادامه بده و هیچ وقت از تلاش دست نکش.